Nejnovější recenze ze sekce Varné roboty

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

Přidáno: 15. září 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Vaření v jedné nádobě, tudíž málo špinavého nádobí.
  • Dokonalé šlehání
  • Držení stále teploty
  • Bezpečnostní upozornění: na neuzavřenou nádobu, na horkou nádobu
  • I při vaření vývaru stále míchá.
  • Občas se zasekne něco pod noži a připaluje se.
  • Hlučnost při vyšších otáčkách.
  • Celkem drahé doplňky- nutnost dokoupit komínek na odvod páry, pokud nemáte možnost vařit přímo pod digestoří.

Přístroj je svou velikostí ideální pro dva dospělé a 2-3 děti. Větší množství se na jedno vaření nevejde. Vaření přednastavených receptů je snadné, stejně jako jeho plánování pomocí nákupního seznamu. Při vaření vlastního receptu lze využít podobného přednastaveného a využít tak automatického postupu. Manuální vaření vyžaduje nastudování jednotlivých funkcí, rychlostí míchání a potřebné časové délky- to už je na delší zvykání.
Skvěle zvládl šlehání bílků a litého těsta, jen škoda, že musí být neustále zasunuté nože, které současně slouží jako špunt nádoby. Při vytírání těsta nože zavazí. Měl by jít dokoupit doplněk- špunt místo nožů, ale ten je stejně jako odvodový komínek na páru vcelku drahý.
Komínek na odvod páry je ale nutností, pokud nemáte možnost vařit přímo pod digestoří- než jsem na to přišla, rozlepila jsem parou jednu kuchyňskou skříňku nad přístrojem.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 15. září 2023

• Velká nádoba
  • Přehledný display
  • Snadno se čistí
  • Nová inspirace - co budu dnes vařit
  • Sám si míchá a udržuje teplotu
  • Oproti konkurenci málo receptů

Šikovný pomocník ,který si sám míchá , hlídá teplotu a člověku ušetří spoustu času . Nebojí se chlebového těsta ani poctivé kulajdy . V naší domácnosti s malým miminkem mi šetří spoustu času . Příprava je jednoduchá , krok po kroku přehledně popsaný - nasypete a jdete od toho :-) . Jediné mínus je málo receptů ,ale já věřím ,že budou s novými uživateli rychle přibývat. Za sebe Montyho (tak se totiž náš robot už jmenuje ) vřele doporučuju :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Pavel

Přidáno: 10. září 2023

• Aplikace
  • Design
  • Jednoduchost vaření
  • Pomoc při čištění nádoby (předmytí)
  • Velký dotykový displej
  • Zvukové efekty
  • Čeština
  • Přednastavené recepty

Robota využíváme já a snoubenka a máme z něj radost. Zatím jsme v něm dělali podle přednastavených programů bramborové placky, kuřecí prsa v slaninovém kabátku a cookie dough. Příprava a postup je naprosto jednoduchý a zvládne ho i amatér, jako jsem já... Hned na začátku je nákupní seznam, podle kterého se nakoupí, poté ingredience, co vše je potřeba na přípravu a pak už jen podle návodu bod po bodu do nádoby ingredience přidáváme. Opravdu je příprava jednoduchá, oproti klasickému vaření, kde musí člověk stát u plotny. Tady se vše "naháže" do nádoby, pustí se program a může se člověk věnovat něčemu jinému, než program dojede. Displej je samozřejmě dotykový, velký a skvěle reaguje na dotek. Velká výhoda jsou i zvukové efekty, že robot upozorní, když je určitá příprava hotová a taky předmytí nádoby, kdy se do nádoby dá voda, kapka saponátu a pustí se program předmytí. Celkové zpracování robota na mě působí dobře, nemůžu nic vytknout!

Ověřený zákazník Alza.cz Old

Přidáno: 8. září 2023

• vzhled elegantní
  • cena přijatelná
  • ovládání jednoduché
  • spoustu pomocníku v jednom přístroji

Přístroj užívám cca měsíc a vaření s ním je zábavou. Nahradí spoustu jiných přístrojů v kuchyni . Super funkce je mycí program. Těsta kynutá zvládne bez problémů. Výborná je funkce vařečky, kdy se jedná o zpětný chod a nedochází k rozmixování potravin. Mohu jen doporučit

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Bohu

Přidáno: 5. srpna 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dá se vše připravit a uvařit v jednom přístroji zatím ho mám krátce ale jsem spokojená
  • Nahradí to spoustu spotřebičů
  • Možná cena by mohla být nižší

Ověřený zákazník Catlercz.cz Lenka

Přidáno: 1. srpna 2023

Zakoupeno v Catlercz.cz

Zatím nemohu reagovat na zkušenosti s produktem.
Mám velmi krátce.

Ověřený zákazník TESLA Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. července 2023

(naposledy upraveno 13. února 2024)

Zakoupeno v TESLA

• bohužel velké zklamání , Tesla má super pomalé hrnce ,ale tohle se nepovedlo
  • připaluje se, nevyšlehá to ani sníh ...no velmi zklamaná ...ráda bych vrátila v záruce, ale zatím špatná komunikace...že to prý překontrolují a dopravu hradím ..protože nemám krabici..a tak to mám ve špajzu abych to neměla na očích

ETA Leonardo 0070 90000

ETA Leonardo 0070 90000

Přidáno: 7. května 2023

• Vše v jednom hrnci
  • Tepelná pojistka

Robot by byl skvělý pomocník, nebýt ovšem tepelné pojistky, která se spíná úplně zbytečně. Během vaření je nutné pokrm několikrát přelít do jiné nádoby, nádobu z robota vyndat, zespod oné nádoby tmáčknout pojistku a poté teprve vařit dál.

Cecotec Mambo Touch

Cecotec Mambo Touch

Ověřený zákazník digi-eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. dubna 2023

Zakoupeno v digi-eshop.cz

• Dobrý pomocník, jídlo je rychle hotové
  • Bohužel nefunguje aplikace pro připojení s telefonem

sb sb

Přidáno: 19. dubna 2023

• Usnadňuje vaření, vaří,šlehá ,mixuje,hněte...... Vaření je efektivnejsí,je méně nádobí, Při správném používání není problém,udělkat krémy,vyšlehat sníh. Masové směsi,vaření v páře. nože jsou ostré a dobře fungují za pár vteřin cokoli rozmixují najemno, struhadlo je také ostré. Zroufnu si na recepty na které jsem si netroufla,nboi mi usnadní ty se kterými jsem měla problém s časema vážením.
  • Proti nemám nic.

vložené přednastavené recpty stačí,jsou mezi nimi i základní pro českou kuchani,knedlík,bábovka,vánočka,omáčky. Co v robotu není,lze snadno i s postupy vyhledat na internetu. Recepty k jiným robotům jdou použít. Předností je velká nádoba s uchem a nerezové príslušenství se skleněnou poklicí.
Krásně vaří pudinky a kaše bez přichccení,poku si správně nastavíte,odpalované těsto,púsinky......
rozhodně doporučuji, Používám již od ledna a jsem spokojená.
Pokud se s ním naučíte mužete vařit podle sebe jídla která se vaří na sporáku. stačí si zažít postup co se po čem vlkládá do robota a jak správne nastavit.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Roman

Přidáno: 29. března 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Dostupna alternativa k Termonixu
  • Velky a dobre citelny display
  • Kvalitni zpravovani
  • Obsahuje “kucharku” receptu kroknza krokem
  • Uvital bych vic prislusenstvi, napr. nahradni nadobu atp.
  • Recepty jsiu dobre ale trosku by nekdy chtelo poladit jak jsou zadane, nekdy mene prehledne/jasne/jednoznacne, co mam udelat
  • Nadoba zapada do plastoveho dilu v mixeru, radeji bych kdyby vse bylo kovove, ale zatim nemam problem

Velmi spokojen

Přidáno: 24. března 2023

Přístroj sám o sobě je skvělý, ale chce to čas se s ním naučit. Určitě pomůže, pokud vám někdo, kdo ho má poradí v začátku. Za mě pecka dovažování přímo v míse a vaření v páře. Uvítala bych nějaké skupiny na facebooku nebo postupy na stránkách.

Přidáno: 16. března 2023

• Má svoje místo na lince a to už mu nikdo nevezme. Za tu cenu se vyrovná thermocookeru, databázi receptů používám cookido. Tam je jich 70 tis., no ještě jsem to všechno uvařit nestihla.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Lada

šetří čas i místo

Ověřený zákazník Concept Niki

Přidáno: 3. března 2023

Zakoupeno v Concept

• uvaří si v něm i manžel a děti
  • snadné ovládání
  • spoustu receptů v databázi - je to i dobrá inspirace
  • malý a skladný robot

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Jana Houžvičková

Přidáno: 28. února 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• vše v češtině barevné recepty hodně bohaté příslušenství šíleně moc receptů nepřilnavý povrch na nerezu - nepřipéká se naprosto skvělé ovládání, nepotřebuju návod, protože robot sám píše co mám dělat krok za krokem je úplně srovnatelný s Thermomixem, jen bych řekla, že má lepší nádobu - větší a lepší povrch, nic se mi v něm nepřipéká
  • možná jen že je jen v jedné barvě, ale mě to vyhovuje

jsem naprosto nadšená, původně jsem chtěla jít do dražší značky, ale bylo mi doporučen tento, že je úplně stejný a je to tak, doporučuju

Přidáno: 23. února 2023

• Mám ho doma chvíli a začátky snadné nebyly, ale teď na něj nedám dopustit. Ve spodní nádobě připravuju třeba omáčku a nahoře v páře knedlík.

Zobrazuji 41 - 60 ze 184 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...10