Nejnovější recenze ze sekce Varné roboty

Concept Inspiro RM 9000

Concept Inspiro RM 9000

Ověřený zákazník Concept Dagmar

Přidáno: 25. října 2022

Zakoupeno v Concept

Ještě se s robotem sžívám, nemohu říct tak ani tak.

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Přidáno: 21. října 2022

Zakoupeno v TESLA

• zatím spokojenost, za tuto cenu přijatelná kvalita.
Silvercrest SKMK 1100 A1

Silvercrest SKMK 1100 A1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Pavla

Přidáno: 18. října 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Já ho prostě miluji,každý den na něm pracuji, je skvělý.Dokáže vše a má jen nástavec na vaření a metlu na šlehání,takže , žádné dlouhé sestavovaní a po skončení práce demontáž a další skládání do krabic. Prostě miláček.
  • Rychlý, vždy připravený, jak bych to tak napsala nejlépe, prostě maká a nekecá :-)
  • Nevýhodou je, že nebyl dlouho skladem.

Mohu jen doporučit, skvělý pomocník!

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2022

Zakoupeno v TESLA

• Úspora energie pro ohřev jde to rychle s mícháním a není drahý.

Ověřený zákazník TESLA Jaki

Přidáno: 8. září 2022

Zakoupeno v TESLA

Vaří, mixuje, dělá těsto, funkce pomalého vaření je super. Dobře se udržuje, nezabírá moc místa na kuchyňské lince. Nemá moc příslušenství což je pro mě výhoda. Co víc si přát?

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 11. srpna 2022

• Jednoduchá obsluha, návod. Není nutné u vaření stát
  • ? neobjevila jsem co by mi vadilo. snad jen víko by mohlo být průsvitné ať je to nádoby vidět.

S kuchyňským robotem Tefal Click & Cook jsem hodně spokojená. Vyhovuje mi možnost strávit čas mimo stání u sporáku. U většiny receptů stačí jen přidat ingredience do nádoby a robot si už poradí. Je sympatické množství receptů. Chybí mi průsvitné víko aby bylo vidět do nádoby při vaření a snad i větší otvor k přidávání ingrediencí. Kdyby bylo možné připojení k internetu daly by se přidat i recepty pro ty kteří mají potravinové intolerance.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 10. srpna 2022

• Velká nádoba
  • Displei
  • Váha součástí
  • Hodně receptu
  • Samostatné čištění program
  • Není připojení k Wi-Fi
  • V malé kuchyni zabere hodně místa
  • Nelze mýt v mycce
  • Cizi recepty
  • Chyby v receptech

Tento robot jsem vyzkoušela a musím říct, ze má hodně receptů.Usnadní vaření a čas. Dotykovy displei. Bohužel nejde mýt v mycce.Ale má autom.čištění. Super je ze potraviny jde i vážit. Do malé kuchyně - zabírá dost místa. Má spoustu nástavcu. Těsto krásné vyhnete. Cizokrajne recepty

Ověřený zákazník Testuj.to Vladimíra

Přidáno: 8. srpna 2022

• snadné ovládaní
  • přehledný displej
  • recepty v češtině
  • samočištění
  • integrovaná váha
  • velké příslušenství
  • variabilita pro vlastní recepty
  • poměr cena/výkon
  • víko nádoby nelze otevřít, pokud není mimo základnu
  • robot se docela dost velký (čtvercová základna, zabere dost místa - nevýhoda v malé kuchyni
  • základní recepty - např. vaření v páře atd nejsou přímo v robotu, ale časy s tabulkami a množstvím jsou v přiloženém tištěném návodu, byla by možná dobrá "tabulka", která by se dala zobrazit na displeji
  • nemá wi-fi - nelze aktualizovat uložené recepty

Robot Tefal Click and Cook je všestranný kuchyňský přístroj s jednoduchou obsluhou. Dotykový displej je velký, integrováno 600 receptů, přehledně uspořádány do několika kategorií (maso, vegies, pečení, dezerty, slané koláče a chleby, předkrmy atd.). Recepty jsou step by step, suroviny zvážit na integrované váze (mimo varnou nádobu. Co úplně nevidím jako přednost - nutnost pokaždé varnou nádobu vyndat ze základny pro přidání dalších surovin, jinak nelze víko otevřít - bezpečnostní prvek. Pokud ale přidáváme např. tekuté suroviny, či malé množství jiných, lze přidat otvorem ve víku. Samotná varná nádoba je z nerezu, a dosud se nic nepřipálilo (např. vločková kaše z mléka). Mimo intergrované recepty můžete zvolit automatické pogramy (rizoto, omáčka, polévka ...) a nebo si sami zvolíte teplotu, rychlost, čas - vše velmi intuitivní a po pár vařeních už tak nějak víte, co asi zvolit :-D O vyčištění se postará samočistící program, nicméně nože jdou z nádoby velmi snadno vyndat.

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

Přidáno: 8. srpna 2022

• design
  • intuitivní ovládání
  • samočištění - to je opravdu moc fajn
  • vaření je poměrně rychlé a de facto bez potřeby dalšího nádobí
  • váha, která je součástí výrobku
  • umístění vypínače
  • pro sundání víka je třeba vyjmout varnou nádobu
  • poměrně hlučný

Se zakoupením produktu jsem moc spokojená. Vše proběhlo hladce - od objednání, přes dodání až po zprovoznění. Počáteční menší problém s otvíráním víka byl překonán, jde jen o zvyk - víko lze sejmout jen po vyjmutí varné nádoby. Zkoušeli jsme jídla z receptáře i vlastní recepty, pokrmy se vydařily, chutnalo celé rodině.

ETA Leonardo 0070 90000

ETA Leonardo 0070 90000

Ověřený zákazník Eta.cz Helen

Přidáno: 4. srpna 2022

Zakoupeno v Eta.cz

• Krásný display
  • široký, zabírá místo na lince, mohl by býtý spíše do výšky

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 1. srpna 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• velký a přehledná displej
  • intuitivní používání
  • podrobný návod u receptů
  • množství receptů
  • integrovaná váha
  • možní větší pracovní mísa

Byla jsem před nákupem velice skeptická, protože jak by mohlo něco takového uvařit lépe než já :-) Po prvním použítí překvapena výsledkem tohoto pomocníka. Bez nutnosti stát u sporáku, bez nutnosti cokoli hlídat uvařeno v krátké době, s luxusní chutí (neboť robot vaří při nízké teplotě, která se odráží na skvělé chuti pokrmů). Překvapilo mne i množství zabudovaných receptů a jejich skvělý jednoduchý popis. Robot Vás navede co kdy a jak vložit. Jeho obsluhu zvládne i naprostý laik. mohu ho jen a jen doporučit těm, kteří váhají ...

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

Přidáno: 28. července 2022

• displej s obrázky
  • pohodlné a přesné vážení potravin
  • rychlost vaření
  • lze připravit i jednu porci
  • 600 receptů
  • bezpečnost manipulace
  • snadné čištění
  • doporučuji 100%

Jednoduché a bezpečné ovládání, krásný dizajn, pestrých 600 receptů pro náročné i začátečníky, foto receptů - snadné pro servírování pokrmů, lze připravit i jednu porci, skvělá vestavná váha, rychlost vaření - omáčka i příloha najednou ,parní nástavec naprosto vyhovující, jednoduché čištění. Doporučuji

Přidáno: 27. července 2022

Nejvíc mě baví pozorovat, jak se sáček scvrkává kolem :) Ale vážně, vaku nám šetří dost peněz, protože třeba salámi nebo sýry druhý třetí den už nikdo nechce jíst, že? Teď vydží o dost dýl.

Přidáno: 27. července 2022

Jsem ve fázi testování a teď jsem objevila blog kuchynevhrnci.cz, tak to půjde samo.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

Přidáno: 23. července 2022

(naposledy upraveno 11. srpna 2022)

• Úspora času
  • Variabilní pokrmy
  • Čisté vaření
  • Hezké výsledné těsto
  • Chybí základní recepty
  • Není wifi
  • Má své mouchy

Pozitivní je úspora času, kdy si sám vaří a míchá a nemusím se o nic starat, skvělý je, že nikde nic neprská a je to čisté vaření. U marmelády nemusím stát, míchat, neprská. Cibule je nasekaná za 7 sekund, tak stejně i slanina a cokoliv jiného. Čištění je jednoduché, mixování s jarem a vodou, pak opláchnout a někdy vyndat nože.
Hnětení zvládá taky perfektně, těsto je krásné. Skvělá je i váha.
U programu chleba je asi 40 minut zahřívání na 30 stupňů, po vyndání se těsto chytalo za spodek. Nevýhodu vidím i v úzké nádobě, z které se špatně vyndavá těsto, tužší těsto zůstává i pod noži. Další nevýhodou je neprůhledné víčko, protože nevím,co se v nádobě děje, jestli je potřeba něco přidat, jestli je omáčka dostatečně hustá, sníh z bílků dostatečně ušlehaný. Člověk se nemůže úplně přesně spolehnout na recepty nebo má své, a tak musí sem tam kontrolovat, v tom vidím další nevýhodu, chybí základní recepty. Z druhé strany si na ně člověk přijde po chvíli sám. Není možné pomalé vaření.

Přidáno: 21. července 2022

• 600 receptů (spousta variant)
  • váha
  • automatické čištění
  • dotykový displej
  • příslušenství
  • nemá připojení k wifi, ale receptů je tam fakt hodně

Tenhle robot jsem si okamžitě zamilovala a už ho nesundám z kuchyňské linky. Velká databáze receptů, integrovaná váha a prakticky nahradí několik spotřebičů - šlehá, seká, krájí, hněte, šlehá, vaří + jsou součástí napařovací košíky.

Pokud hledáte výrobek, který zastane většinu práce, tak doporučuji. Navíc oceňuji i širokou škálu receptů na pečení i třeba vegetariánské.

Ověřený zákazník Testuj.to Stanislava

Přidáno: 20. července 2022

• Vice funkci v jednom,vareni,mixovani
  • Snadne ovladani,jednoduchost
  • Pekna grafika
  • Velky displej
  • Nemusi byt zadny cip,aby se clovek dostal k receptum
  • Neni potreba zadne mesicni placeni pro pouziti funkci
  • Spatne ovladani vika nadoby,pokud je nadoba v pristroji. Lze uavrit pouze mimo pristroj
  • Nelze myt v mycce
  • Vaha mimo nadobu
  • Malo receptu

Pomer ceny a kvality odpovida, ale nema to vliv na funkci robota,ktery je velky pomocnik v kazde kuchyni. Vice robotu v jednom. Nemusite se pachtit u kamen, usetri spoustu casu,protoze do nej jen date ingredience a robot sam vse udela. Kdyz nenajdete recept,sami si ho manualne udelate. Perfektni pomocnik v kuchyni. Nevyhodou je,ze nelze myt v mycce nadobu a samotna nadoba lze uzavirat vikem jen mimo pristroj.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

Přidáno: 19. července 2022

• Rychlost dotykové obrazovky
  • Studnice nápadů na vaření
  • Velice jednoduche a srozumitelné ovládání
  • Integrovaná váha
  • Poměr cena-výkon
  • Nemá wifi, takže se neaktualizují recepty
  • Hlavní hrnec nemůže do myčky ale zase má funkci samočištění

Hrnec má velmi jednoduché ovládání a spousty receptů s perfektně nastaveným systémem sekání,míchání,vaření,apod, díky všestraným nástavcům. Vše se dá i manuálně upravit.
Kapacita hrnce je pro rodinu naprosto dostačující.
Integrovaná váha je super pomocník.
Hrnec ma funkci samočištění.

Sogo easyCOOK pro SS 14565

Sogo easyCOOK pro SS 14565

Ověřený zákazník Elektrochram Ověřený zákazník

Přidáno: 18. července 2022

Zakoupeno v Elektrochram

Vařil zcela minimálně, teď již nevaří vůbec... Asi vada čidla.

Přidáno: 15. července 2022

Dlouho jsem váhala, zda ho pořídit, ale nelituju. Jsem velice spokojena. A víte co, vařím dole omáčku a nahoře knedlík. Oboje najednou. Nebo rozpouštění čokolády, to je taky hned. Těsto umíchá dokonce odpalované na větrníky.

Zobrazuji 81 - 100 ze 184 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...10