Nejnovější recenze ze sekce Varné roboty

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. ledna 2024

• Nehřeje. Nevaří.Funguje pouze váha.
  • Těžko hodnotit, když tenhle úžasný přístroj jenom váží. A funguje jako hodně předražený mixer.

Před tímto zázrakem jsme měli Thermomix od Vorwerku. Tento přístroj se zdál být podobný.
Ovšem varuji před nákupem. Mimo mixování a vážení to nedělá nic. Nehřeje a tak se na něm tedy nedá vařit.

Ověřený zákazník Eurohity.cz Jirka

Přidáno: 8. ledna 2024

Zakoupeno v Eurohity.cz

• Žádná, zřejmě jen pro prodejce
  • Absolutní šok. Nedodána kuchařka, pro přípravu jídel s patřičným postupem, zoufale dlouhá doba přípravy, tudíž abnormální spotřeba el. energie, při nastavování času otočným kolečkem se musí otáčet až 30x při posunu o 1 min, čili při nastavení např.30 min, to je kolikrát točit? Nestrouhá menší kousky, ty se zaklínují mezi kotouč a mísu-hrůza. Další nevýhody budou do budoucna jistě bohužel zjištěny.

Obrovské překvapení s takovým ŠUNTEM za veliké peníze/vzhledem ke kvalitě/. Nedoporučuji a varuji před zakoupením. Velké zklamání vůči výrobci a hlavně prodejci.

Ověřený zákazník EmaHome.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. ledna 2024

Zakoupeno v EmaHome.cz

• Rychlé vaření
  • Spousty receptů
  • Velká nádoba na omáčky/polévky
  • Zatím jsem na nic nepřišla

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz ZB

Přidáno: 5. ledna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Zatím jsem nadšená a splnil mé očekávání.
Uvidím, jak dlouho bude sloužit....zatím velké plus - funkce a výbava srovnatelné s mnohem dražší konkurencí.

Ověřený zákazník Spořílek.CZ Ověřený zákazník

Catler TC 9010

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. prosince 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Podobně jako thermomix, ale dost levnější.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

ETA Leonardo Plus 0070 900010

ETA Leonardo Plus 0070 900010

Ověřený zákazník Apollo Obr Palo

Přidáno: 11. prosince 2023

(naposledy upraveno 11. prosince 2023)

Zakoupeno v Apollo Obr

Nevím, mám to jako dárek a zatím se nerozbalil.Rozbalen bude až 10 Ledna.

Sogo SS 14545

Sogo SS 14545

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2023

(naposledy upraveno 13. listopadu 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

Nevím mám jako dárek

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. října 2023

(naposledy upraveno 15. října 2023)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Není zde návod v českém jazyce, ani v přístroji čeština

Nekupujte výrobky bez českého navodu a požadujte jeho dodání zdarma ze zákona.

Ověřený zákazník TIVIS.cz joga46

Přidáno: 10. října 2023

Zakoupeno v TIVIS.cz

pro malou rodinu

Ověřený zákazník APPLIAS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. října 2023

Zakoupeno v APPLIAS.cz

Super mašinka která udělá skoro všechno

Sogo easyCOOK pro SS 14565

Sogo easyCOOK pro SS 14565

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. října 2023

Zakoupeno v Eberry.cz

Vaření mě začalo bavit. Je to velký pomocník

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 19. září 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Přehledný a jednoduchý způsob vaření, velký displej, dobrá ovladatelnost přístroje
  • Cena oproti konkurenci
  • Mnoho funkcí v jednom spotřebiči
  • Zdarma recepty a možnost propisování ingrediencí do nákupního seznamu
  • Zdravé vaření na páře
  • Hodnocení receptů
  • Málo receptů – chtělo by to větší databázi a více recenzí u jednotlivých receptů
  • Nedodává se návod v češtině, jedině po naskenování QR kódu v PDF
  • Oproti konkurenčnOproti dražší konkurenci neváží po 1 gramu, ale po 5 gramech (osobně mi nevadí)
  • Recepty v mobilní aplikaci se špatně načítají. Musím několikrát aktualizovat stránku, nebo vyjet a zase najet zpátky, abych se dostala k níže umístěným receptům. Navíc se opakují stejné recepty, a tím se uměle navyšuje jejich počet
  • Málo receptů, které by umožňovaly navolení počtu porcí. Nepodařilo se mi najít recept, kde by bylo možné navýšit počet porcí na více než 4

Monsieur je vhodnou volbou pro osoby, které hledají jednodušší způsob stravování. Způsob vaření je totiž velmi jednoduchý a ušetří mnoho času. Malým nedostatkem je nepřehledné vyhledávání receptů a malá databáze receptů. Naopak velkou výhodou je, že jsou recepty zdarma, což u nejznámější konkurence neplatí. Oceňuji také mobilní aplikaci, kde je možné nejen vyhledávat recepty, ale také propisovat potřebné suroviny na nákupní seznam či plánovat recepty na celý týden. Ovládání je velmi intuitivní, lehké a zvládne to i dítě. Nedostatkem může být absence českého návodu v papírové formě, lze však stáhnout v pdf verzi.

Pozitiva
cena oproti konkurenci, jednoduché ovládání, recepty jsou zdarma, ušetří mnoho času, propojení s aplikací, mnoho funkcí v jednom přístroji včetně váhy a samočištění

Negativa
vyhledávání receptů, menší množství receptů, absence českého návodu v papírové formě, max. 4 porce – nepodařilo se nám najít recepty, kde by bylo možné upravit na vyšší počet porcí

Ověřený zákazník Testuj.to Jirina

Zakoupeno v Testuj.to

• propojení robota s mobilním telefonem

Při této koupi jsme chybu určitě neudělali. Pouze prvotní šok, nebyla tam čeština, ale stačí pustit robota v jiném jazyce, spustí se aktualizace a pak vše zase krásně běží. Super věc je propojení robota s telefonem. Oproti . konkurenčnímu robotu je zde větší nádoba a jednodušší vyndávání nožů. Pouze je tu méně receptů, mohlo by se to zlepšit. Práci s ním zvládne i 13-ti letá dcera. Displej je veliký a dozvíte se zde vše potřebné, třeba že nádoba je horká. Když mám nějaké změny u konkrétního receptu, jednoduše uložím do poznámek pro příští vaření.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Množství receptů na MC
  • Chybějící špunt
  • Stěrka
  • Hlasitost při předmyti

Varný robot splnil očekávání, jež jsem od něj měla. Tam, kde jsem použila půl vybavení kuchyně stačil jen robot - krájel, smažil, mixoval a šetřil mi tím krásně čas. Vaření probíhalo za mé občasné asistence, mohla jsem se u něj věnovat dětem. MC je vzhledově povedený a ovládací tablet úžasně jednoduchý. Vytkla bych mu jen listování mezi recepty, kdy místo rolování stránky otevíral recepty. Receptů je v MC zatím méně, než bych čekala, ale přibývají a i komunita začíná přidávat české klasiky. Existuje i aplikace s tisíci recepty, která mi tento nedostatek MC téměř vynahradila. Čištění v myčce je skvělé, šetří další čas potřebný k úklidu kuchyně po uvaření. S MC se mi vařilo krásně podle receptů určených pro varný hrnec, ale člověk se musí naučit plánovat, co bude kdy vařit a mít vše předem připraveno. Recepty "z voleje" se mi lépe dělají běžným způsobem, protože do MC není při vaření vidět a na slepo to jako začátečník zatím neumím. Skvělé je také propojení a telefonem a ovládání hlasem.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Propojení s mobilní aplikaci
  • Vaření z jednoho hrnce
  • Mnoho receptu
  • Velikost a váha

Vařit s dítětem za zády je náročné, navíc když vaření nepatří k nejoblíbenější činnosti. Tento přístroj je opravdu velký pomocník, protože vám vlastně diktuje recept, predtim nákupní seznam, můžete si to propojit a aplikaci. Přístroj jsem použila zatím jen na přípravu polévky a spaget, naviguje krok za kromě a tesim se, až zkusím těžší recept. Určitě je to jednodušší než klasické vaření, jen si na to člověk musí zvyknout. Určitě jsou super i další funkce jako například slehani. Jsme zatím tříčlenná rodina a nádoba je dostatečná, vhodná i pro větší rodinu. Dotykové displej reaguje dobře.

Ověřený zákazník Testuj.to petra

Přidáno: 16. září 2023

• vzhled
  • malo receptu

robot ma hezky vzhled, na spodku ma nozicky, kterymi se pevne prichyti k lince a drzi jak prilepeny. v rodine jsme 4 a uvitala bych vetsi varnou nadobu. v prubehu vareni robot presne rika kdy a kolik surovin pridat, da se podivat na buduci kroky v receptu ci se vratit. diky mobilni aplikaci si clovek muze vybrat recept treba v posteli a rovnou ho "poslat" na displej pristroje, ale receptu bych uvitala vice , pouzivam tedy prevazne jinou databazi. kdo bude hledat klasickou kuchyni, bude zklaman.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 15. září 2023

• Snadná příprava pokrmů
  • Nastavitelná teplota až do 130 stupňů
  • Krátká šňůra
  • Málo receptů
  • Velice špatná váha

Varný robot Monsieur Cuisine Smart je ideální pomocník do domácnosti, kde se vaří každý den. Vyzkoušela jsem v něm krémové polévky, omáčky, přepravu ovesné a krupičné kaše - vše super, neboť u toho člověk nemusí stát a získá výbornou krémovou konzistenci. Zvládá dobře i kynuté těsto, napařování knedlíků a přípravu receptů, kde je potřeba určitá teplota- krémy se žloutky. Při mixování a umývání je poměrně hlučný. Váha s přesností 5g je velice nepřesná. Šňůra na připojení do zásuvky je velice krátká. Receptů není moc a hodně se opakují, jde vidět občas špatný překlad z němčiny, ale používám jen jako předlohu pro své recepty. Celkově bych zhodnotila, že je to výborný pomocník do větší rodiny, kde se vaří každý den a plně se vyrovná dražším značkám, a v některých věcech i dražší značky předčí ( např. objem nádoby).

Zobrazuji 21 - 40 ze 184 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...10