Catler TC 9010

TOP 6 v kategorii Varné roboty

Catler TC 9010

Varný robot Catler TC 9010 - rozšiřuje portfolio našich inteligentních spotřebičů pro každodenní vaření - kombinuje kvalitní food processor a parní hrnec. Díky integrované...
16 989 Kč

Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 8×Další informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 489×Další informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma36×Další informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 321×Shop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 553×Shop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 1 114×Další informace

bílé/černé
Počet automatických programů

je to super pomocník

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Podobně jako thermomix, ale dost levnější.

• , zakoupeno v Catlercz.cz

Zatím nemohu reagovat na zkušenosti s produktem.
    Mám velmi krátce.

Příkon
1400 W
Objem hlavní nádoby
3 l
Barva
bílé/černé
Počet automatických programů

Varný robot Catler TC 9010 - rozšiřuje portfolio našich inteligentních spotřebičů pro každodenní vaření - kombinuje kvalitní food processor a parní hrnec. Díky integrované kuchařce v českém a anglickém jazyce vás zbaví jednou provždy otázky - Co budeme vařit?

Kombinace food processoru a parního hrnce
Příkon: 1400 W
7" barevný displej
Integrovaná váha s přesnosti 1 g a funkci dovažovaní
Regulace teploty 37–130°C v krocích po 1°C
Nádoba 3 l

Integrovaná kuchařka v CZ a EN – 179 receptů vč. surovin, postupu a volby příslušenství
Uložení vlastních receptů
Řazení receptů podle abecedy nebo podle kategorií

Manuální nastavení

• vaření
  • vaření v páře
  • pomalé vaření
  • váha

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

je to super pomocník

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Podobně jako thermomix, ale dost levnější.

• , zakoupeno v Catlercz.cz

Zatím nemohu reagovat na zkušenosti s produktem.
    Mám velmi krátce.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 28 247×Další informace

• Usnadňuje vaření, vaří,šlehá ,mixuje,hněte...... Vaření je efektivnejsí,je méně nádobí, Při správném používání není problém,udělkat krémy,vyšlehat sníh. Masové směsi,vaření v páře. nože jsou ostré a dobře fungují za pár vteřin cokoli rozmixují najemno, struhadlo je také ostré. Zroufnu si na recepty na které jsem si netroufla,nboi mi usnadní ty se kterými jsem měla problém s časema vážením.
    • Proti nemám nic.

vložené přednastavené recpty stačí,jsou mezi nimi i základní pro českou kuchani,knedlík,bábovka,vánočka,omáčky. Co v robotu není,lze snadno i s postupy vyhledat na internetu. Recepty k jiným robotům jdou použít. Předností je velká nádoba s uchem a nerezové príslušenství se skleněnou poklicí.
    Krásně vaří pudinky a kaše bez přichccení,poku si správně nastavíte,odpalované těsto,púsinky......
    rozhodně doporučuji, Používám již od ledna a jsem spokojená.
    Pokud se s ním naučíte mužete vařit podle sebe jídla která se vaří na sporáku. stačí si zažít postup co se po čem vlkládá do robota a jak správne nastavit.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• vše v češtině barevné recepty hodně bohaté příslušenství šíleně moc receptů nepřilnavý povrch na nerezu - nepřipéká se naprosto skvělé ovládání, nepotřebuju návod, protože robot sám píše co mám dělat krok za krokem je úplně srovnatelný s Thermomixem, jen bych řekla, že má lepší nádobu - větší a lepší povrch, nic se mi v něm nepřipéká
    • možná jen že je jen v jedné barvě, ale mě to vyhovuje

jsem naprosto nadšená, původně jsem chtěla jít do dražší značky, ale bylo mi doporučen tento, že je úplně stejný a je to tak, doporučuju

• , zakoupeno v Catlercz.cz

• Váží, zpracuje, zamíchá, uvaří i ohřeje a nahradí tak jak kuchyňský robot, tak polévkovar nebo rýžovar a parní hrnec. Řazení receptů podle abecedy nebo podle kategorií Objem nádoby 3 l Za mě je to inteligentní spotřebič s wi-fi pro každodenní přípravu jídla. Zhruba 170 receptů v češitině a nebo se dá přepnout i do angličtiny - možná pro většinu lidí zbytečnost, ale pro rodiny, kde žije cizinec to může být super benefit oproti třeba konkurenčním robotům ve stejné ceně, kde angličtina chybí.
    • Cena by mohla být nižší, ale za kvalitu se holt platí. Možná by do budoucna nebylo špatné mít i mobilní apku, kde by se zobrazovaly recepty a třeba i nějaké chaty s majiteli hrnce pro výměnu receptů a zkušeností.

Pořídil jsem manželce jako její vysněný dárek. Před koupí jsem pročetl velké množství recenzí a diskuzních skupinek na sociálních sítích a vyhrál tento robot a nelitujeme, volba byla správná.

• Multifunkčnost hrnce.
    • Cena.
    • Jednoduché ovládání dotykem nebo pomocí kolečka. Aktualizace receptů přes wifi.
    • Recepty, které jsem měla možnost vyzkoušet byly přesné a velmi srozumitelně popsané. Skvělé je, že když nevíte co vařit, stačí prolistovat recepty v hrnci.
    • Jídlo se v hrnci nepřipaluje.
    • Zabudovaná kuchyňská váha i na dovažování.
    • Možnost nastavení vlastní teploty, času a rychlosti míchání.
    • Části se dají mýt v myčce na nádobí.
    • Nože a strouhací nástavce jsou ostré jako břitva.
    • Používám pár týdnů denně a nenašla jsem zatím žádnou chybu.

Hrnec doporučuji všem. Ušetří spoustu času při vaření. Díky multifunkčnosti hrnce odpadá nepořádek v kuchyni a mytí velkého množství nádobí, protože celé jídlo připravíte prakticky v jednom hrnci.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Přísavky na robotu jsou opravdu velmi kvalitní a robot na lince díky nim drží fest, takže se nemusíte bát ,,nehody".
    • Průhledné víko, díky kterému je hezky vidět do nádoby a tak vidím na přípravu, má i otvor na dosypávání surovin.
    • Chválím, že se velmi dobře udržuje, všechno příslšenství se dá dát do myčky nádobí. Velká databáze receptů s barevnými fotkami je super a každý recept vás provede celým procesem přípravy, ukáže kolik čeho vložit a popíše přesný postup i to jaké nástavce nandat, čas a teplotu vaření. Robot jde připojit na wifiu a aktualizovat recepty. Umí všechno od mixování, šlehání, hnětení, sekání i strouhání a nahradí parní hrnec - knedlíky z něj jsou famózní a nebo polévkovar. Najednou zvládne připravit klidně i celý oběd. Co mě na něm fakt baví, je, že je naprosto špičkový na kynuté těsto. V základu je v něm nějakých 170 receptů, ale dělám toho i spoustu podle sebe a jen se inspiruji. Vše v českém jazyce.
    • Cena, ale když to porovnám s těmi dražšími, je tento fakt za super peníze s naprosto totožnými funkcemi.

Za mě je to kuchyňský robot, který baví nejen začínající kuchařky, ale taky nás co už máme pár let odvařeno.

• vše v češtině
    • připojení na wifi
    • možnost uložit si vlastní recepty a oblíbené
    • kvalitní zpracování jak plastů tak nerezu
    • vypadá fakt luxusně
    • displej má nádherné ostré barvy a můžete ho ovládat jak dotykem tak možnost manuálního ovládání kolečkem
    • zastoupí jak robot, tak parní hrnec, troubu a další spotřebiče
    • vypadá fakt krásně a je ještě hezčí než ten drahý ,,stařeček,,průkopník termomix
    • nemám absolutně nic, co bych vytkla, objednáváme už další pro maminku, což je ta nejlepší recenze

Koupila jsem na doporučení mé kamarádky a nelituji. Opravdu je naprosto srovnatelný se stejným robotem, který stojí asi 3x tolik. Vše je naprosto stejné - jak příslušenství, tak i recepty. Lidi neblázněte a šetřete, tenhle frajer, je dokonalý a nepoznáte rozdíl!

• , zakoupeno v Catlercz.cz

Zatím zkoumám,ale bude výborný pomocník.